Нетворкінг для першокурсників

27.09.2024 р. в МКУ «Резиденція молоді» відбувся нетворкінг для студентів першого курсу спеціальності 051 Економіка ОП «Управління персоналом та економіка праці». Молодіжний центр підготував  різноманітні конкурси, квіз для студентів. Молоді люди познайомилися з діяльністю молодіжного центру. Адже молодіжний центр – це простір європейського зразка, що сприяє розвитку молодих людей, громадянській освіті, популяризації здорового способу життя, волонтерства, молодіжному підприємництву, підвищенню рівня мобільності молоді.

Дякуємо організаторам за захід, який проводився за підтримки Чернівецької міської ради, в межах проєкту «МолодьТут» програми «Мріємо та Діємо» та куратору доценту Стаховій Наталії за цікаво проведений час.