Прокачування «soft skills» у першокурсників спеціальності «Підприємництво та торгівля»: ознайомчий візит до Центру культури і дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Для студентів першого курсу спеціальності «Підприємництво та торгівля» 19.09.2024 року було організовано ознайомчий візит до Центру культури і дозвілля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, де першокурсники не лише ознайомилися з його діяльністю, а й дізналися про волонтерські ініціативи.

Студентам розповіли про можливості долучення до соціальних проєктів та участь у волонтерській роботі, яка допомагає розвивати важливі soft skills: відповідальність, співпрацю, лідерські якості та емоційний інтелект. Цей захід мав на меті допомогти студентам покращити свої «soft skills», які є невід’ємною частиною успішної професійної діяльності.

Центр культури і дозвілля забезпечив інтерактивну та дружню атмосферу, сприяючи ефективному спілкуванню та розвитку лідерських якостей у студентів. Першокурсники мали змогу прокачати важливі м’які навички, що стануть у нагоді в їхньому подальшому навчанні та професійному житті.

Такі заходи допомагають першокурсникам краще адаптуватися до університетського середовища, налагодити соціальні контакти та підготуватися до майбутніх викликів у бізнесі та підприємництві.

Подяка керівнику ЦКіДу Павлюку Дмитру Васильовичу за можливість ознайомитися з роботою Центру та поради першокурсникам!