В рамках співпраці економічного факультету з CERGE-EI Foundation студенти опанували «Health Economics»

В рамках співпраці економічного факультету з CERGE-EI Foundation, студенти різних курсів мали змогу долучитися до вивчення дисципліни «Health Economics». Протягом шести тижнів інтенсивного навчання наші студенти поринули в складні та надзвичайно актуальні теми, серед яких: ◦ глобальні виклики у сфері охорони здоров’я, ◦ передові технології трансформації медичних систем, ◦ майбутнє розвитку охорони здоров’я та його вплив на економіку й соціальні процеси. У рамках престижної програми CERGE-EI студенти успішно завершили курс та отримали сертифікати, демонструючи блискучі результати під керівництвом лектора Єви Громадкової та локального інструктора к.е.н., доцента Любов Водянки. Цей курс став не лише підтвердженням високого рівня знань, але й відмінним прикладом міжнародної співпраці у сфері освіти. Завдяки сучасним підходам і глибоким знанням, наші студенти готові бути рушіями змін у системі охорони здоров’я України, роблячи її більш стійкою та ефективною!