Інтеграційна зустріч з аспірантами нового набору

17.09.2024 року відбулась інтеграційна зустріч аспірантів нового набору з науково-педагогічними працівниками кафедри бізнесу та управління персоналу.Гарант освітньо-наукової програми (ОНП) «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти д.е.н., професор Юрій ЛОПАТИНСЬКИЙ та члени проєктної групи презентували основні положення освітнього та наукового складників ОНП, акцентували увагу на відповідності компетентностей та програмних результатів навчання вимогам стандарту вищої освіти та національної рамки кваліфікацій.Здобувачам представлено викладачів університету, що забезпечують освітні компоненти ОНП, а також потенційних наукових керівників, наголошено на особливостях обрання теми дисертаційного дослідження, можливостях наукового та професійного зростання, участі у проєктно-грантовій діяльності, програмах мобільності.Вітаємо аспірантів першого року навчання Олександра ЗАХАРЧУКА, Григорія КУКУРУЗУ, Артура ПІНЬКАСА, Миколу СІДЛЯРА з початком навчання в аспірантурі! Бажаємо наполегливості, творчого горіння та хороших результатів у науковій роботі!