Захист навчальної практики студентів 3 курсу спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво та торгівля»

Студенти 3 курсу спеціальностей «Економіка» (ОП «Управління персоналом та економіка праці») та «Підприємництво та торгівля» (ОП «Економіка та організація бізнесу») з 28 по 30 серпня 2024 року успішно пройшли захист навчальної практики, який став важливим етапом у підготовці майбутніх фахівців.

Навчальна практика дала студентам можливість застосувати набуті теоретичні знання на практиці, поглибити розуміння специфіки роботи у сфері економіки, підприємництва, управління персоналом та організації бізнесу. Під час захисту студенти представили звіти, у яких продемонстрували свої здобутки, проаналізували проблемні ситуації та запропонували власні рішення на прикладі реальних кейсів.

Комісія високо оцінила роботи студентів, відзначивши їхню активність, креативність та здатність до критичного мислення. Практика стала чудовою можливістю для майбутніх економістів та підприємців набути цінного досвіду, який знадобиться їм у подальшій професійній діяльності.