Вітаємо в Академічному світі першокурсників спеціальностей «Підприємництво та торгівля» та «Економіка»

Дорогі першокурсники,  вітаємо вас із початком нового етапу вашого життя — навчання в університеті! Сьогодні ви стали частиною великої студентської родини кафедри бізнесу та управління персоналом, яка об’єднує креативних, амбітних та талановитих особистостей.

Ми віримо, що ваші знання, наполегливість і жага до нових досягнень допоможуть вам реалізувати свої мрії. Ласкаво просимо до світу підприємництва, торгівлі та HR-технологій! Попереду багато викликів, але з ними прийде й безліч можливостей.

Бажаємо успіху та натхнення на кожному кроці цього захоплюючого шляху!Нехай ваше навчання буде продуктивним і приносить задоволення!