Відбулися збори науково-педагогічних працівників та здобувачів третього освітнього рівня спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Під час зустрічі гарант освітньої програми д.е.н., проф., завідувач кафедри бізнесу та управління персоналом Юрій Лопатинський представив проектну групу освітньої програми, структуру та шляхи формування індивідуальної траєкторії навчання; визначив основні завдання розв’язання наукової проблематики цього освітнього рівня, етапність та наукову тему кафедри.

Визначено вимоги та терміни навчального процесу, виконання дисертаційних робіт. Обговорено шляхи співпраці наукових керівників та аспірантів, погоджено індивідуальні плани виконання робіт.