Зустріч зі стейкхолдерами як невід’ємний елемент якісної підготовки здобувачів вищої освіти

7 березня 2023 року кафедрою фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проведено зустріч з працівниками Головного управління Пенсійного фону України в Чернівецькій області.

Кордубан Яна Миколаївна, начальник управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг, ознайомила здобувачів освітніх програм «Фінанси, банківська справа та страхування» бакалаврського та магістерського рівнів вищої  освіти зі специфікою діяльності установи в сучасних умовах, суспільною вагою питань пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного соціального страхування в цілому, інших завдань, покладених законодавством на Пенсійний фонд України.

Бойко Ольга Василівна, заступник начальника відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства управління  пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соціальних послуг, житлових субсидій та пільг, випускниця кафедри фінансів і кредиту, надала цінні поради щодо можливості працевлаштування у територіальних підрозділах Пенсійного фонду України. Жваву дискусію у здобувачів освіти викликали питання кар’єрного зростання та необхідних професійних компетенцій для успішного працевлаштування в установі, оплати праці, робочого графіку, наявності сучасного програмного забезпечення, обов’язків державних службовців.

Завідувачем, гарантами освітніх програм і викладачами кафедри фінансів і кредиту висловлені пропозиції щодо перспектив подальшої співпраці з Пенсійним фондом України. Згенеровані під час зустрічі рекомендації щодо вдосконалення змісту й якості освітніх програм спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», безумовно, підвищать їх ефективність і конкурентоспроможність на ринку освітніх послуг.