Зустріч з поетесою Інгою Кейван

Скільки б темних днів не випало на кожного з нас в цьому житті, завжди потрібно шукати промінчик світла💡
1 грудня 2022 року цим сяйвом для студентів групи 372-2 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та доцентів кафедри фінансів і кредиту Марича М.Г. та Марусяк Н.Л. була зустріч з сучасною українською поетесою, літературним критиком та літературознавцем Інгою Кейван в затишному кафе-бутіку «Мантулки».
Зустріч була особливою ще й тому, що Інга Кейван довго працювала викладачем Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Під час зустрічі студенти мали змогу ознайомитись із життєвим шляхом поетеси, її творчістю, прослухати цікаві твори із збірок «Діти Беслану» та «Повітряна тривога».
І, хоча під час заходу, в чергове вимкнули світло, це залишилось поза увагою, тому що розмова була насичена значною кількістю запитань та обговорень на важливі теми сучасності.
Щиро вдячні Інзі Кейван за її творчість, яка вчить нас дивитись на речі по-новому.
Пам’ятаємо: «Світло завжди перемагає темряву. Життя переможе смерть».