Зустріч із заступницею керуючого роздрібного бізнесу ТВБВ 10025/057 Філії-Чернівецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Руснак Н.І.

Досягнення програмних результатів навчання освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», а саме: ✔️практичне застосування сформованих раніше вмінь та навичок;
✔️узагальнення та систематизація теоретичних знань;
✔️застосування отриманих знань на практиці є одним із завдань кафедри фінансів і кредиту.
З цією метою 15 грудня 2022 року доцентами кафедри Маричем М.Г. та Федишин М.П. спільно із заступницею керуючого роздрібного бізнесу ТВБВ 10025/057 Філії-Чернівецьке обласне управління АТ «Ощадбанк» Руснак Н.І. було проведено виїзне заключне заняття з курсу «Банківська система» для студентів-фінансистів ІІІ курсу на базі банку.
Під час зустрічі студенти змогли закріпити свої теоретичні знання на практиці, ознайомитися з роботою банківської установи в умовах сьогодення🏦
Дякуємо за сучасну, цікаву інформацію про життя банку в умовах воєнного стану та кваліфіковані відповіді на запитання студентів💪🏻