Здобувачі ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали Чернівецьке регіональне відділення АТ КБ «ПриватБанк»

Банкір – це круто!
У рамках вивчення дисципліни «Вступ у спеціальність» студенти-першокурсники кафедри фінансів і кредиту ЧНУ імені Юрія Федьковича разом з викладачами доц. Бак Н. А. і доц. Гладчук О. М. розпочали серію зустрічей з потенційними роботодавцями 😍
11-12 жовтня здобувачі ОП «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали Чернівецьке регіональне відділення АТ КБ «ПриватБанк».
Керівник відділення – Гуцул Наталія Іванівна – ознайомила першокурсників з основними напрямками роботи банківських працівників, чинними державними програмами кредитування потреб бізнесу та населення ✅
Заступник директора Білокрила Яна Григорівна розповіла студентам про важливі компетентності, якими повинні володіти фахівці-фінансисти, а також можливості їх майбутнього працевлаштування в банківській сфері.