Заняття з уповноваженою особою із проведення публічних закупівель, провідним спеціалістом з інвестицій Чагорської сільської ради – Антимійчук Мар’яною Юріївною та провідним економістом і фахівцем із публічних закупівель – Сидоренко Анною Леонідівною

25 листопада 2022 року відбулось незвичайне заняття для третьокурсників економічного факультету спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».👩‍🎓
Пару з «Місцевих фінансів» за запрошенням к.е.н., асистента кафедри фінансів та кредиту Легкоступа І.І. відвідали фахівці, які безпосередньої дотичні до розподілу та використання коштів територіальної громади.
Це – уповноважена особа із проведення публічних закупівель, провідний спеціаліст з інвестицій Чагорської сільської рада – Антимійчук Мар’яна Юріївна та провідний економіст і фахівець із публічних закупівель – Сидоренко Анна Леонідівна.
Для студентів була проведена цікава лекція про процедуру та особливості публічних закупівель, які наразі є основним способом придбання за кошти громади товарів, робіт або послуг.
Для ознайомлення були передані документи, які використовуються при підготовці та укладанні договорів про закупівлю.
Фахівці розповіли про свій досвід роботи у виконавчому органі місцевого самоврядування та школі, переваги фінансової автономії.
У кінці заняття запрошені відповіли на запитання аудиторії. Окрім тематичної інформації, студенти узнали про якості та компетентності, які потрібні сучасному фахівцю-фінансисту, вимоги на ринку праці.