ЄДНІСТЬ НАВЧАННЯ З ПРАКТИЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

Практична діяльність – ефективний засіб формування особистості, засіб для успішного вирішення життєвих проблем на основі отриманих знань, джерело задоволення і, одночасно, поштовх до навчальної діяльності.

З метою поглиблення знань для студентів фінансистів 4 курсу в рамках викладання дисципліни «Публічні закупівлі» доцентом кафедри фінансів і кредиту Юрієм Е.О. спільно з уповноваженою особою відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Кам’янської сільської ради Чернівецького району Романюк Тетяною Михайлівною проведено бінарне лекційне заняття.

Особливу увагу протягом заняття лекторами було приділено актуальності та прогресивності публічних закупівель, їх значенню для функціонування бюджетної сфери, розвитку бізнесу та економіки в цілому, механізму забезпечення прозорості. Йшлося про особливості закупівель в умовах війни та перспективи їх розвитку в повоєнний період.

Фахівець-практик поділилась власним досвідом організації закупівельної діяльності, а також зробила наголос на основні компетенції та риси, якими має володіти фахівець з публічних закупівель.

Студенти мали можливість отримати від практика ґрунтовні відповіді на актуальні питання, які їх цікавили.

Такі заняття сприяють поглибленню теоретичних знань і формуванню практичних навичок, і є передумовою успішності життєдіяльності.