ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Фінансова інклюзія – один з унікальних напрямів бакалаврської освітньої програми зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» полягає у поширенні доступності фінансових послуг, фінансових знань серед українського суспільства. Саме з цією метою було запропоновано для загальноуніверситетського вибору освітню компоненту «Фінансова грамотність». Опанувавши цю дисципліну студенти різних факультетів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича мали змогу підтвердити свої знання на Першому етапі Відкритого всеукраїнського турніру з фінансової грамотності,  який проводився Центром електронного навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Команда «Мисливці за удачею» складалася зі студентів економічного факультету (Бурячок Олександра та Шацьких Любов), філологічного факультету (Тамазликар Анна), факультету математики та інформатики (Зазубик Ірина), інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук (Паскал Дмитро, Коляник Максим) під керівництвом доцента кафедри фінансів і кредиту Грубляк О.М. Вітаємо студентів з успішним проходженням турніру!