Вітаємо команду «Нащадки Смітта»

Вітаємо команду «Нащадки Смітта» – півфіналіста Всеукраїнського турніру з фінансової грамотності «FinCup 2022», який проходив на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна🏆
Студенти-третьокурсники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Гакман Софія, Іліка Катерина, Романович Валентина, Наконечна Тетяна, Савчук Вадим на чолі з капітаном Галіщуком Даніілом успішно подолали перший тур – тестування. Для участі в другому турі команда «Нащадки Смітта» під керівництвом тренера, доцента кафедри фінансів і кредиту Бак Наталії, підготували відео-презентацію на тему «Система гарантування вкладів фізичних осіб в умовах воєнного стану».
Кафедра фінансів і кредиту пишається своїми студентами, які здобули сьоме місце серед 152 команд – учасниць турніру, продемонструвавши високий рівень знань, умінь, креативності та прагнення до перемоги!😌