Студенти відвідали ТОВ “БАЛАККОМ”

Бізнес, що розвивається, особливо в умовах війни, – безперечно наближає нашу перемогу. 4 травня студенти 2 курсу економічного факультету спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Економічна кібернетика» мали змогу ознайомитися з особливостями організації фінансової роботи, організаційною структурою та технологічними процесами одного з лідерів українського ринку текстильної промисловості – ТОВ БАЛАККОМ. Щиро вдячні адміністрації та менеджменту підприємства, особливо генеральному директору Балакком Тарасу Семеновичу та регіональному керівнику Швайко Наталії Ігорівна за надзвичайно цікаву екскурсію підприємством, доброзичливе ставлення та відкритість. Сподіваємося на майбутню співпрацю та спільні результати! Адже практична підготовка фахівців – сильна сторона кафедри фінансів і кредиту.

P.S. Співорганізатори заходу: к.е.н., доценти кафедри Грешко Р.І., Корбутяк А.Г., Сокровольська Н.Я., Марусяк Н.Л.