Студенти відвідали головний офіс українського бренду жіночого одягу «PAPAYA»

Надзвичайно цікавими та мотивуючими для здобувачів вищої освіти є зустрічі із успішними підприємцями, які діляться власним досвідом заснування та розвитку бізнесу.
Саме таку зустріч 4 травня організували для студентів 2 та 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» к.е.н., доцент Бак Н.А., к.е.н., доц., асистент Ковальчук Н.О., к.е.н., доц., асистент Гаватюк Л.С.
Студенти відвідали головний офіс українського бренду жіночого одягу «PAPAYA» та познайомились із підприємцем, співвласником українського бренду PAPAYA, членом клубу підприємців CBG Максименко Валерієм, який розповів про особливості виробництва та продажу одягу бренду «PAPAYA» – від зародження ідеї, закупки тканини, виготовлення зразків, формування ціни і до його надходження на полиці магазинів.
Також підприємець поділився із викликами, пов’язаними із повномасштабним вторгненням, кроками щодо масштабування бізнесу під час війни, особливостями фінансового забезпечення та аналізу бізнесу, специфікою фінансової роботи в умовах сьогодення.
Студенти мали можливість побачити роботу відділів забезпечення, якості продукції, маркетингу та продажу, експериментального цеху, фінансової служби, а також отримати відповіді на всі запитання, яких було чимало.
Щиро вдячні Валерію та працівникам «PAPAYA head office» за доброзичливість, цікаву екскурсію та корисну інформацію, а також натхнення та мотивацію