Студенти третього та п’ятого курсів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ЧНУ імені Юрія Федьковича разом із доцентами кафедри фінансів і кредиту Наталією Марусяк, Віолеттою Харабарою та Максимом Маричем відвідали ПрАТ «Імпульс»![🏭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1.5/16/1f3ed.png)
![🏭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t83/1.5/16/1f3ed.png)
⠀
Голова правління акціонерного товариства Олена Плахута розповіла про багаторічну історію торгово-виробничого підприємства, основною діяльністю якого є виробництво меблів.
⠀
На зустрічі студенти дізналися особливості роботи підприємства у різні періоди діяльності, механізм зменшення негативних впливів на фінансовий стан меблевої фабрики зумовлених військовим станом та порушенням логістичних шляхів ![☝🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1.5/16/261d_1f3fb.png)
![☝🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2/1.5/16/261d_1f3fb.png)
⠀
Здобувачі отримали змістовні відповіді на питання практичного характеру щодо діяльності підприємства, підтримання рівня продажів та отримання доходу від реалізації продукції![📊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/1f4ca.png)
![📊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/1f4ca.png)
⠀
Дана зустріч сприяє поглибленню теоретичних знань та набуття практичних навичок в рамках викладання навчальних дисциплін «Фінанси підприємств», «Фінансовий менеджмент» та поглибленню досліджень учасників науково-практичного гуртка «Фінансовий аналітик».
![](https://econom.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/337013230_954399878899698_6787697296360408350_n-1024x1024.jpg)