Продовжуємо знайомство з колективом нашої кафедри!

Продовжуємо знайомство з колективом нашої кафедри!🎓

Гарант освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, доцент Бак Наталія Андріївна, є відмінником освіти України, заступником завідувача кафедри з навчально-методичної роботи.

У сфері її наукових інтересів – публічні (державні та місцеві) фінанси, в тому числі податкова система та податкова політика.

Наталя Андріївна викладає такі дисципліни: «Фінанси», «Податкова система», «Адміністрування податків», «Податкова грамотність. Оподаткування підприємницької діяльності».

Викладач повсякчас підвищує свою майстерність, долучаючись до різноманітних курсів і тренінгів. Серед них: «Форум академічної доброчесності», «Розвиток професійних компетентностей сучасного педагога. Ключові компетентності XXI ст.», мережевий курс EUROSCI “Development Economics”, «Прямі іноземні інвестиції для регіонального і місцевого розвитку», «Вдосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення та розширення професійних знань».

Життєве кредо – «Доброта серця та раціо інтелекту – два крила, які забезпечують успішний життєвий політ кожної людини».