ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «СТРАХОВИК & СТРАХУВАЛЬНИК»

Червень – завершення навчального року, час підведення підсумків, представлення напрацювань, підтвердження здобутих знань на екзаменаційній сесії.

15 червня 2023 р. відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка «Страховик & Страхувальник». Керівник гуртка – доцент кафедри фінансів і кредиту Кучерівська Софія Степанівна – відзначила здобутки учасників гуртка у науковій та дослідницькій діяльності за напрямами «Основи страхування», «Сучасні технології у страхуванні», «Управління страховим бізнесом».

Впродовж навчального року учасники гуртка  використовували різні методи опанування знань, надаючи перевагу інтерактивним завданням, діловим іграм, аналізу ситуацій на світовому та національному страхових ринках, обговоренню проблем місселінгу, підвищення рівня страхової грамотності, ділової етики страховиків.

Під час ділових ігор студенти могли спробувати себе в ролі страховика та страхувальника, досліджуючи різні сценарії та розв’язуючи реальні проблеми.

Учасники гуртка мали можливість взяти участь у доповідях і дослідженнях та представити свої думки й ідеї в наукових публікаціях та виступах на конференціях.

Все буде Україна!

Галерея