Розвиток вітчизняної системи вищої освіти відповідно до стандартів Європейського освітнього простору – це результативний вектор досягнення відповідності освітньої системи вимогам і потребам сучасного суспільства, яка передбачає постійний моніторинг і поліпшення якості освітніх програм
⠀
В таких умовах вагомого значення набувають питання саме внутрішнього забезпечення якості освітнього процесу кожного навчального закладу на засадах ефективної співпраці всіх груп стейкхолдерів освітніх програм.
⠀
Саме тому нещодавно відбулися традиційні зустрічі здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”, які навчаються на економічному факультеті ЧНУ імені Юрія Федьковича, з викладачами кафедри фінансів і кредиту.
⠀
В ході обговорення якості освітніх програм здобувачі запропонували урізноманітнити перелік вибіркових дисциплін, розширити тематики курсових і кваліфікаційних робіт, а також надали пропозиції щодо умов і тематичного змісту практик.
⠀
Щоб повною мірою врахувати зауваження та побажання здобувачів, гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доц. Бак Н.А. і гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти доц. Грешко Р.І. запропонували студентам пройти анонімні опитування
⠀
Їхня тематика спрямована на вивчення думки здобувачів щодо якості освітніх програм і освітнього процесу загалом, практичної підготовки, оцінювання, форм контролю, перескладання заліків та іспитів, апеляцій, рівня імплементації засад академічної доброчесності, а також можливості формувати індивідуальну освітню траєкторію.
⠀
На часі подальша плідна співпраця колективу кафедри фінансів і кредиту зі здобувачами задля ефективної корекції освітнього процесу.