Методичний семінар «Використання методів навчання та контролю в освітньому процесі ЗВО»

Колектив кафедри фінансів і кредиту продовжує плідну співпрацю з колегами з метою вдосконалення власних професійних компетентностей.
Так, 21 грудня 2022 року проведено методичний семінар кафедри на тему: «Використання методів навчання та контролю в освітньому процесі закладу вищої освіти», доповідачами на якому виступили викладачі кафедри педагогіки та методики початкової освіти факультету педагогіки, психології та соціальної роботи – доценти, кандидати педагогічних наук Прокоп І.С. і Піц І.І.
Враховуючи реалії сьогодення, доповідачі приділили особливу увагу актуальним питанням ефективності використання методів навчання та контролю знань здобувачів вищої освіти; необхідності, перевагам і особливостям застосування інтерактивних методів навчання при проведенні різних видів занять; особливостям застосування методів навчання та контролю в умовах студентоцентрованого навчання та перетворення здобувачів вищої освіти з пасивних до активних учасників освітнього процесу; ефективності використання різних інноваційних методів, які спрямовані на організацію освітньої діяльності здобувачів з особливими освітніми потребами; сучасним методам мотивації здобувачів вищої освіти до навчально-професійної діяльності.
Методичний семінар пройшов у нетрадиційному форматі. Адже доповідачі залучили кожного присутнього викладача до активного обговорення питань семінару, а також провели тренінг у формі практичного застосування такого методу навчання, як «ДЖИГ-СО».
Колектив кафедри фінансів і кредиту щиро вдячний Інні Степанівні та Ірині Іванівні за цікаво подану та надзвичайно актуальну інформацію, сподівається на подальшу тісну співпрацю економічного та педагогічного факультетів Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича задля спільної мети – формування загальних і професійних компетенцій здобувачів вищої освіти відповідно до сучасних вимог