Конкурс студентських проектів “Економічне насилля”

Нещодавно в конференц-залі Belle Bue відбувся конкурс студентських проектів на тему “Економічне насилля”.
Захід проведений з метою формування у студентів обізнаності щодо питань економічного насилля, присвячений 16 дням проти насилля🙌🏻
Організатором заходу став Економічний факультет ЧНУ ім. Юрія Федьковича на чолі із заступником декана факультету з навчально-виховної роботи, к.е.н., доцентом Філіпчук Наталією Василівною.
Спонсором заходу виступив Благодійний фонд “Рокада”.
📑Студенти 1-3 курсу презентували креативні, глибоко проблемні та соціально важливі матеріали, які в комплексі стали дорожньою картою у ранньому виявлені, діагностиці та боротьбі з економічним насиллям.
Напрочуд цінним став конкурсний проект на тему “Примушування до проституції” студентів групи 172-1 та 172-2 спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”.
👥Робоча група:
Шевчук Надія