18 лютого 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, членів наукових товариств та об’єднань📑
Відділення «Економіка».
Викладачі кафедри фінансів і кредиту (доц. Ткач Є.В., доц. Гладчук О.М., асист. Брязкало А.Є.) взяли участь, як члени журі конкурсу; очолив журі декан економічного факультету, д.е.н. проф. Білоскурський Р. Р.
Учні 9-11 класів презентували свої наукові дослідження у формі відео-презентації та постерного захисту.
Приємно здивовані креативністю та сучасним підходом учнів Аршиннікової Марії, Зиндик Анни-Крістіни та Гурковської Антоніни.
Нам є ким пишатися!🙌🏻