Гостьове заняття з директором Чернівецького управління страхової компанії «УСГ» стейкхолдером Квасняк О.М.

У формуванні творчої, професійно мобільної особистості вирішальну роль відіграє не лише зміст освіти, але також і освітньо-виховне середовище закладу вищої освіти, організація освітнього процесу, освітньо-виховні технології, включаючи самостійну роботу студентів, науково-дослідну діяльність, практичну підготовку майбутніх фахівців.

З цією метою, к.е.н., доцентом кафедри фінансів і кредиту Поповою Л.В. проведено практичне заняття для студентів 3 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з навчальної дисципліни «Страхування» на тему «Страховий ринок» спільно із запрошеним практичним працівником директором Чернівецького управління страхової компанії «УСГ» нашою випускницею стейкхолдером Квасняк О.М.

Практичне заняття пройшло у форматі жвавого діалогу, студенти мали змогу обговорити з керівником управління основні тренди розвитку страхового ринку в умовах розвитку InsurTex, особливості діяльності страхових компаній в сучасних умовах, динаміку показників діяльності лідерів страхового ринку,  а також вимоги до компаній в умовах євроінтеграції. Також здобувачі отримали змістовні відповіді на питання практичного характеру щодо оформлення деяких видів договорів страхування, процесу урегулювання та роботи з клієнтами.

Надзвичайно цікавим  для студентів було почути про особистий досвід професійного зростання до керівника управління страхової компанії – лідера на ринку. Квасняк О.М. запросила студентів навідатись в офіс компанії, щоб мати змогу на власні очі побачити процес  страхування з середини.

Дана зустріч сприяє поглибленню теоретичних знань та набуття практичних навичок в рамках викладання навчальної дисципліни «Страхування».