Гостьова лекція на тему: «Основні вимоги щодо виконання різного роду наукових робіт»

В рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень у професійній діяльності» 11 травня 2023 року для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» доцентом кафедри фінансів і кредиту Корбутяк А.Г. було організовано гостьову лекцію на тему: «Основні вимоги щодо виконання різного роду наукових робіт»🧑‍🏫
Гість – проректор з наукової роботи Університету, д.т.н., професор САМІЛА Андрій Петрович.
Під час заняття лектор акцентував увагу студентів на активізації їхньої пізнавальної та наукової діяльності, мотивації до участі в наукових проектах та конкурсах наукових робіт, розповів про діючі міжнародні програми обміну, рейтингові показники Університету та переваги участі у консорціумах нашого університету.
Студенти-фінансисти вдячні шановному гостю за надзвичайно інформативну, насичену інтерактивну цифровими даними лекцію.
Лектори, своєю чергою, сподіваються на зростання активності студентів у науковій діяльності та їх ролі в потенційному зростанні майбутніх наукових показників економічного факультету зокрема, та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в цілому!