Екскурсія на ТДВ «Трембіта»

Поєднання теоретичної і практичної підготовки, інтеграція навчання з науково-дослідною та експериментальною роботою сприятимуть практичній спрямованості навчання, активному пошуку та впровадженню нетрадиційних форм і методів навчання студентів, формуванню цілісної особистості майбутніх фахівців🧑‍💼
Саме з цією метою 7 березня 2023 року науково-педагогічними працівниками кафедри фінансів і кредиту Гаватюк Л.С. та Ковальчук Н.О. для студентів 2 та 3 курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було організовано екскурсію на ТДВ «Трембіта».
Товариство з додатковою відповідальністю «Трембіта» – найпотужніше підприємство легкої промисловості України.
В даний час ТДВ «Трембіта» є одним з безперечних лідерів на ринку чоловічого одягу України, близького та далекого зарубіжжя.
Підприємство працює стабільно, постійно нарощує обсяги виробництва. Виготовлена продукція реалізується в Україні, Німеччині, Італії, Франції та Сполучених Штатах Америки.
Поспілкувавшись з генеральним директором підприємства Станкевич Стелою Омельянівною та заступником директора Чернівецьким Андрієм Васильовичем студенти ознайомилися із організацією виробництва, фінансовою роботою, економічною діяльністю ТДВ «Трембіта», новітніми технологіями, які забезпечують підвищення продуктивності праці та покращення якості продукції.
Під час екскурсії студенти відвідали та ознайомилися з роботою: підготовчого цеху, експериментального цеху, розкрійного цеху, швейних цехів (пошив верхнього одягу – три спеціалізовані швейні потоки, пошив брюк – два спеціалізовані швейні потоки), цеху волого-теплової обробки, складу готової продукції.
Дякуємо співробітникам підприємства за надзвичайно цікаву екскурсію, за продемонстроване у роботі обладнання, актуальну та важливу інформацію, професійні відповіді на запитання студентів, тепле та щире спілкування!