Cтуденти-фінансисти 2 курсу відвідали кредитну спілку “Буковина”

13 жовтня студенти-фінансисти 2 курсу відвідали кредитну спілку “Буковина” 😍
Зустріч була присвячена Міжнародному Дню кредитних спілок, що відзначається в третій четвер жовтня.
Розповів про діяльність спілки та відповів на питання студентів Голова правління — Андрушак Андрій Омелянович 🤝
Андрій Омелянович розказав про історію створення та особливості роботи кредитної спілки та яким чином можна стати її членом, зауважив про значні зміни законодавства щодо регулювання їх діяльності.
Також він поділився зі студентами цікавою інформацією зі споживчого кредитування та фінансового моніторингу 📈
Розповів, що в них є різні кредити (під поруку, під заставу майна). Різниця між кредитами в банку та спілці — у відсотках та системі надання.
Організаторами зустрічі були доценти кафедри фінансів і кредиту Марусяк Н. Л. та Марич М. Г.