Бізнес-інкубатор

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує про початок нової програми Бізнес-інкубаторства «Innovation challenge». Успішні підприємці, банкіри та фахівці університету готові поділитись своїми досвідом та знаннями зі студентами 💰
Бізнес-інкубатор – це організація, яка займається підтримкою проєктів підприємців-початківців на етапах їх становлення та розвитку: від розробки ідеї до її комерціалізації.
У рамках реалізації інкубаційної програми на вас чекають постійні зустрічі з представниками бізнесу, академічна та менторська підтримка проєктів, нетворкінги, екскурсії, пітчинг бізнес-ідей та стартапів, знайомства з потенційними інвесторами, кредиторами та “бізнес-ангелами” у невимушеній атмосфері.
❗️Щоб доєднатися до програми, заповніть реєстраційну форму за посиланням до 25 вересня: