Бінарне лекційне заняття на тему «Управління банківськими ризиками»

2 травня в рамках вивчення навчальної дисципліни «Банківський менеджмент» для студентів освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівня вищої освіти проведено бінарне лекційне заняття на тему «Управління банківськими ризиками».

Лекційне заняття проводилось доцентом кафедри фінансів і кредиту Харабарою В.М. спільно з головним економістам Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Баженової Юлії Володимирівни.

Під час заняття лектори, розкриваючи тему, вели дискусію між собою та залучали до обговорення студентів з питань необхідності та сутності управління ризиками в діяльності банківської установи, механізмів виявлення, ідентифікації ризиків, оцінки їх рівня та моніторингу й контролю ризикових позицій, врахування взаємозв’язків між різними категоріями ризиків у діяльності банку.

Така форма проведення лекційного заняття дозволила максимально зацікавити студентів, а також забезпечила більш ефективне засвоєння теоретичного матеріалу та формування практичних навичок з теми заняття.