Академічна мобільність – у дії!

13 березня 2023 р. відбулася гостьова лекція для здобувачів освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти🧑‍🏫
К.е.н., доцент кафедри фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця Сергій Юшко презентував студентам навчальний матеріал у рамках курсу «Фінанси» за темою «Державні цільові фонди».
Студенти – другокурсники економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у лекції не тільки як слухачі, але й як активні учасники, комунікуючи з лектором, розв’язуючи задачі та висловлюючи власний погляд на проблемні питання функціонування державних фондів соціального страхування в Україні.
Без сумніву, академічна мобільність викладачів сприятиме підвищенню рівня якісної підготовки майбутніх фахівців – фінансистів.
Тому плідна співпраця кафедри фінансів ХНЕУ ім. С. Кузнеця та кафедри фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. Федьковича матиме своє продовження…☝🏻