V Міжнародна науково-практична конференція “ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ” у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

Кафедра фінансів і кредиту економічного факультету імені Юрія Федьковича провела п’яту Міжнародну науково-практичну конференцію “ФІНАНСОВІ ІНСТРУМЕНТИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ
ЕКОНОМІКИ”. Її співорганізаторами виступили FIL. DR. JAN-U. SANDAL INSTITUTE (Норвегія) , ALEXANDRU IOAN CUZA UNIVERSITY OF JAŞI (Румунія) , THE COLLEGE OF BUSINESS AND ENTREPRENEURSHIP IN OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI FACULTY OF SOCIAL AND TECHNICAL SCIENCES DEPARTMENT OF ECONOMICS (Польща) та ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КАФЕДРА ФІНАНСІВ, ГРОШОВОГО ОБІГУ І КРЕДИТУ.
Учасниками конференції стало понад 150 науковців з різних країн (Норвегії, Грузії, Румунії, Польщі і звісно України) із 40 ВУЗів, які надіслали більше 130 матеріалів тез.
Конференція відбулася завдяки спільному бажанню співорганізаторів та наукового інтересу учасників висловити свої думки з різних тематичних напрямів конференції, зокрема:

1. Фінансова система України в умовах війни та післявоєнної модернізації.
  2. Публічні фінанси в системі сталого розвитку економіки.
  3. Місце та роль фінансових посередників у забезпеченні економічного зростання.
  4. Структурні трансформації організації фінансів бізнесу як умова сталого економічного розвитку.
  5. Поведінкові фінанси: теорія та практика.
  6. Міжнародні фінансові відносини в контексті реалізації «Цілей сталого розвитку 2030».
    Дуже важливо було почути актуальні думки закордонних та українських учасників щодо
    можливостей подальшого сталого розвитку різних сфер економіки, а особливо напрямків