Шаховий турнір-2023 з нагоди Дня економічного факультету

З нагоди Дня економічного факультету у стінах унікальної Червоної зали Чернівецького національного університету було проведено шаховий турнір серед 16-ти студентів-економістів.
Інформаційно-просвітницький ролик на захід про значення гри в шахи для розвитку стратегічного мислення підготував представник студентського парламенту економічного факультету Олександр Фисюк, де переконливо продемонстрував кореляцію між навичкою гри в шахи та успішною самореалізацією в житті на прикладі видатних економістів світу!
Модерували турнір:
Зав’ялов Володимир Євгенович – президент асоціації професійних
шахістів, суддя 1 категорії.
Попадюк Ольга – суддя 2 категорії з шахів, багаторазова чемпіонка
Чернівецької області серед жінок, тренер чемпіонів області та фіналістів чемпіонату України, Чехії, Іспанії, Німеччини.
Вітаємо учасників та переможців турніру Критора Мар’яна (175-1) – 1
місце, Федотова Олександра (173-2) – 2 місце, Онуфрійчука Богдана (251ЕК) – 2 місце.
Щиро вдячні співорганізаторам першого шахового турніру з нагоди Дня економічного факультету.