Пітчинг бізнес-ідей рамках проекту БІЗНЕС-ІНКУБАТОР INNOVATION CHALLENGE

30 травня 2023 року відбувся пітчинг бізнес-ідей перед представниками бізнесу: Клуб підприємців Буковини, CBG, LBC, бізнес-клуб Rist, бізнес-клуб Inside, ІТ кластер ком’юніті, бізнес-клуб IGEN, представники банківських установ і грантових фондів.

В рамках проекту БІЗНЕС-ІНКУБАТОР INNOVATION CHALLENGE протягом 2,5 місяців реалізовувалась програма бізнес-інкубаторства, що включав 23 заняття з 33 спікерами, з яких 23 були представниками бізнесу.

20 студентів впевнено виступили та презентували свої захоплюючі бізнес-ідеї перед вимогливими акулами бізнесу. Цей досвід надав їм цінних навичок і вражень, а також відкрив нові можливості для майбутньої кар’єри в сфері підприємництва.

Також в рамках заходу відбувся нетворкінг та мистецький захід, який пройшов в університетському парку. У приємній атмосфері підприємці та студенти насолоджувалися музикою, розмовами і солодкими цукерками. Цей момент релаксу додав ще більше натхнення і позитивних емоцій учасникам заходу.

Учасники які презентували свої бізнес-ідеї отримали дипломи.

Пишаємось нашими студентами та бажаємо їм подальших успіхів у реалізації своїх ідей та планів! Вперед, до нових бізнес-здобутків!

Галерея