Міжкафедральний науковий семінар «Анатомо-фізіологічні та психологічні основи нейроекономіки і нейрофінансів»

З ініціативи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету спільно з колегами Буковинського державного медичного університету та інституту біології, хімії та біоресурсів 31.03.2023 відбувся міжкафедральний науковий семінар «Анатомо-фізіологічні та психологічні основи нейроекономіки і нейрофінансів». Доповідач: – д.мед.н., професор, зав кафедри фізіології БДМУ  Ткачук Світлана Сергіївна. У семінарі також взяли участь доценти кафедри молекулярної генетики та біотехнологій інституту біології, хімії та біоресурсів ЧНУ Язловицька Людмила Степанівна та Савчук Галина Георгіївна. Актуальна тема, цікава дискусія багато питань до доповідача від викладачів кафедри фінансів і кредиту.

Власне, нейроекономіка формується як міждисциплінарний науковий напрямок на стику психології, нейробіології і економічної теорії та спрямована на вивчення процесу прийняття рішень під час вибору альтернативних варіантів, розподілу ризиків і винагород. Як наука, нейроекономіка намагається зв’язати економіку, психологію та неврологію для кращого розуміння механізмів прийняття економічних рішень.

Дякуємо ЗСУ! Перемоги у всіх справах!