Медіація в сфері фінансових спорів

Студенти економічного факультету взяли участь у воркшопі Лабораторії медіації, переговорів та арбітражу кафедри публічного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на тему медіації у фінансових спорах. Захід пройшов за модерації керівниці Лабораторії – Лідії Борисівни Нестеренко та завідувачки кафедри публічного права – Руслани Олександрівни Гаврилюк, а також за активної участі запрошених експертів-практиків і студентства юридичного й економічного факультету.

Фокус уваги був на спорах, що є у колі інтересів і економістів. А саме: медіативності кредитних і податкових спорів у вітчизняній практиці. Водночас було розглянуто передовий світовий досвід роботи медіаторів з фінансовими спорами.

Завершенням воркшопу стала командна робота над практичними кейсами в розрізі проблематики фінансових спорів та публічне обгрунтування їх медіативності. Щиро вдячні організаторам за запрошення, інформативність заходу, практичну цінність воркшопу та новий вагомий досвід для студентів-економістів.