Кафедра економіко-математичного моделювання провела VIII Міжнародну науково-методичну конференцію «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці»

20-21 квітня 2023 р. відбулася VIII Міжнародна науково-методична конференція «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці», організована кафедрою економіко-математичного моделювання.

На відкритті конференції виступили проф. Василь Григорків, завідувач кафедри економіко-математичного моделювання і голова програмного комітету, проф. Андрій Саміла, проректор з наукової роботи, проф. Руслан Білоскурський, декан економічного факультету. Учасниками конференції були представники таких країн як Україна, Фінляндія, Румунія, Литва, Болгарія, Об’єднані Арабські Емірати, США, Чехія, Угорщина і ін. За два дні на конференції виступило 22 доповідачі, зокрема розробники та виконавці проєкту ILKA. Тематика доповідей охопила усі заплановані напрямки конференції. У надрукованих матеріалах конференції висвітлено окремі напрямки проблематики теоретичних і прикладних досліджень економічних систем і процесів їх функціонування, а також питання концептуального, методологічного та методичного застосування інструментарію математичного моделювання та інформаційних технологій в економіці.