ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ЗА УЧАСТЮ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ АНАЛІЗУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ ДЕПАРТАМЕНТУ МОНЕТАРНОЇ ПОЛІТИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ, Д.Е.Н. ІННИ СПІВАК

5 травня 2023 року в рамках курсу «Фіскальна та монетарна політика: макроекономічні та інституційні аспекти» відбулася гостьова лекція за участю начальника відділу аналізу міжнародної економіки Департаменту монетарної політики Національного банку України, д.е.н. Інни Співак.

Тема: Монетарна політика центральних банків окремих країн: чому так жорстко.

Надзвичайно цікава і динамічна лекція, дискусія та відповіді на поставленні численні запитання!

Обговорювались досвід реалізації монетарної політики, а також аналіз інфляційних процесів, зміни макроекономічної кон’юнктури і в цілому стану національних економік багатьох держав світу: як основних гравців світової економіки – США, країн ЄС, Японії, Канади, Китаю, так і інших країн, в т.ч. країн що розвиваються – Індії, Туреччини, Індонезії, Аргентини, Бразилії, Чилі, сусідніх з нашою державою країн та ін.

Дякуємо фахівцю практику Національного банку України, пані Інні Співак за приділену увагу до наших студентів і нашого університету!

Організатор зустрічі – Ткач Євген Вікторович, доцент кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича!

Дякуємо ЗСУ!

Перемоги у всіх справах!