Big Talk about Big Data and Analytics з Сергієм Немченко

8 жовтня 2023 року Сергій Немченко, директор Azure Big Data and BI в SoftServe, відвідав студентів-кібернетиків з цікавою лекцією “Big Talk about Big Data and Analytics.” Під час спічу студенти дізналися про важливість стратегій управління даними та ключові аспекти цього питання, а також про необхідність дата-сервісів для сучасних бізнесів. Сергій розповів про важливість якості даних, її вплив на бізнес, а що найцінніше приклади з власного життя та методи використані на практиці.

Учасники події також дізналися про успішні історії декількох компаній, які мають оборот понад 100 мільйонів доларів і як вони використовують дані та аналітику для досягнення цього успіху. На завершення події студенти взяли участь в стратегічній грі, створивши компанію та розподіливши інвестиції для їхнього прогресу та більшої ефективності, за допомогою набутих знань