АКЦІЯ «ВИШИВАЮ ПРОСТІР КВІТКОЮ ТЕПЛА»

До Дня економічного факультету зусиллями студентської молоді на території модульного містечка було висаджено спільно з внутрішньо-переміщеними особами давній орнамент української вишиванки «Квітка – сварга». Діти з Донецької та Херсонської областей спільно з батьками, у подарованих їм принагідно до свята від студентів-економістів вишиванках, долучились до створення святкового орнаменту. Приємним сюрпризом для діток з модульного містечка стало нове взуття, яке уособлює слоган акції «Вектори добра» – «Крокуй впевнено по українській землі». Для мешканців модульного містечка була надана інформаційна довідка щодо історії Дня вишиванки, яке зародилось саме у місті Чернівці у стінах 14 корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.