Зустрічі практичного спрямування насьогодні є невід‘ємною скадовою навчальної діяльності, адже сприяють формуванню практичних умінь і навичок здобувачів освіти, необхідних для майбутнього професійного зростання та саморозвитку![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/1.5/16/1f4da.png)
Саме з цією метою 6 грудня 2022 року студенти 3 курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” в межах вивчення курсу “Банківська система” відвідали Чернівецьке відділення ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”, поспілкувалися з керівником Наталією Мушій про роботу відділення в умовах війни, готовністю банківської установи до викликів, адаптації банківської діяльності до динамічних змін в умовах сьогодення![💪🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1.5/16/1f4aa_1f3fb.png)
![💪🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1.5/16/1f4aa_1f3fb.png)
Дякуємо за актуальну, важливу та цікаву інформацію, професійні відповіді на запитання студентів та щире і тепле спілкування!
Організатори зустрічі від кафедри:
Федишин М.П. та Марич М.Г.
![](https://econom.chnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/318489552_830883991647939_6570673252359497658_n-1024x1024.jpg)