Святкові та урочисті заходи за участі студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»

Навчання це завжди відповідальний та надзвичайно важливий період в житті студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». І основним результатом такої праці є, звичайно, отримання диплому, навіть якщо святкування доводиться проводити в онлайн режимі.

Тому, вітаємо наших випускників із отриманням диплому бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» та бажаємо успіхів в професійному та особистому житті!

Студенти та викладачі кафедри фінансів і кредиту активно долучаються до відзначення Дня Вишиванки!

Україна – мужня держава, приклад сили волі та витривалості. Із прадавніх часів вишиванка була для українців не просто одягом. У ній були зашифровані сакральні символи, які зберігають історію народу, його ідентичність. Сьогодні вишивка – ніби стародавній літопис, через який можна доторкнутися до історії та культури кожного куточка України!

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» завжди активно долучаються до святкових факультетських заходів. А особливо, якщо мова йде про День Народження Економічного факультету. Святкування відбувалось у вигляді онлайн-чаювання, на якому викладачі та студенти кафедри фінансів і кредиту із запашним чаєм відсвяткували День народження рідного факультету.

Всі студенти та викладачі кафедри фінансів і кредиту вшановують пам’ять про загиблих героїв та людей, які віддали своє життя за наше майбутнє. До Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

Перше вересня для студентів та викладачів кафедри фінансів і кредиту – це завжди свято, оскільки сім’я фінансистів поповнюється дуже гарними, розумними та талановитими першокурсниками. Тому вітаємо їх з початком навчання на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»!!!

Яке ж навчання без посвяти!!!

Гарне та незабутнє святкування відбулось 4 жовтня 2019 року з нагоди посвяти студентів першого та третього (скороченого) курсу кафедри фінансів і кредиту у відпочинковому комплексі «Орлине гніздо». Насичена конкурсами та естафетами програма дала змогу студентам перевірити свої здібності та зміцнити командний дух. На завершення посвяти групи першокурсників проголосили почесну клятву студента кафедри. Гарний настрій панував серед студентів та викладачів протягом усього дня, тож кожен учасник заходу запам’ятав цей день як один із пречудових та захопливих свят студентського життя.

Завжди приємно вболівати та підтримувати представників спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на факультетських конкурсах краси та розуму. Ще приємніше констатувати, що ми – фінансисти найкращі!!!

Щиро вітаємо Борейко Альону, студентку спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з блискучою перемогою у конкурсі «Міс Економічний факультет 2019», який проведений в рамках святкування 48-ї річниці заснування факультету.

Сумно і водночас дуже радісно за наших випускників!!! Щиро вітаємо випускників-магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Бажаємо професійного росту, добробуту, самореалізації та здійснення всіх планів, задумів і мрій! Успіхів Вам у майбутньому! З повагою, Ваша кафедра фінансів і кредиту, економфак, ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Не порушуючи традиції кафедри фінансів і кредиту, у п’ятницю, 5 жовтня 2018 року, у мальовничому місці «Орлине гніздо», відбулась посвята студентів першого та третього (скороченого) курсу студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Різноманітні конкурси на винахідливість, кмітливість, швидкість, силу і сміх сприяли чудовій атмосфері та прекрасному настрою всіх присутніх викладачів та студентів. Хочеться побажати нашим дорогим першокурсникам гарного навчання, активного студентського життя, пам’ятати, що студентські роки самі кращі в житті, намагайтеся прожити їх поєднуючи приємне з корисним.

Вітаємо наших випускників магістрів кафедри фінансів і кредиту з отриманням диплому!!! Бажаємо професійного зростання, успіхів в самореалізації та здійснення всіх мрій!

А святкувати студенти кафедри фінансів і кредиту вміють та роблять це дуже красиво і завзято. Святкування Хелловіна 2017!!!

Ну і як без грандіозної посвяти студентів-першокурсників кафедри фінансів і кредиту!!! У п’ятницю, 29 вересня 2017 року, у мальовничому місці (с. Глибочок, туристичний комплекс «Буковинське орлятко») відбулась посвята студентів першого та третього (скороченого) курсу. Тематика посвяти була присвячена унікальній шахматній партії «Фінансова дуель: протистояння чорних і білих», участь у якій брали як студенти так і викладачі. Хочеться побажати першачкам яскравих і незабутніх студентських років! Ми переконані, що обрана Вами спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування” стане цінним надбанням у дорослому житті і забезпечить велике професійне майбутнє!

Випуск магістрів-економістів – 2022

Від імені економічного факультету щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання. Ви стали фахівцями своєї справи, впевнено крокуєте у професійне життя!

Read More »

З Новим роком!

Дорога родино економічного факультету, студенти та співробітники! Від щирого серця вітаю з прийдешнім Новим 2023 роком: роком незламності та надії! Бажаю миру, стійкості, здоров’я! З

Read More »

Міжкафедральний науковий семінар організований кафедрами фінансів і кредиту та філософії і культурології

Економісти, філософи, релігієзнавці, богослови, соціологи, культурологи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 16 грудня 2022 р., зустрілися для цікавої фахової бесіди в одній з аудиторій

Read More »

Зустріч-знайомство зі студентами-першокурсниками

Зустріч-знайомство зі студентами-першокурсниками кафедри фінансів і кредиту – це те, що залишається в пам’яті назавжди. Для наших першокурсників доля приготувала серьозне випробування – бути студентом

Read More »