Випуск магістрів-економістів – 2022

Шановні випускники!

Від імені економічного факультету щиро вітаємо вас із успішним завершенням навчання. Ви стали фахівцями своєї справи, впевнено крокуєте у професійне життя!

Перед Вами відкрилися тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність Вам допоможуть знання, уміння та навички, отримані у стінах нашого університету. У практичній діяльності Ви завжди можете розраховувати на підтримку та допомогу з боку керівництва та викладачів економічного факультету, ми готові сприяти вашій науковій діяльності, будемо раді бачити вас у стінах «Аlma Mater».
Сьогодні з гордістю ми можемо називати вас колегами, фахівцями своєї справи. Бажаємо всім наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання!

Урочиста академія вручення дипломів випускникам-магістрам відбулася в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської за участі ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Романа Івановича Петришина, декана економічного факультету Руслана Романовича Білоскурського та професорсько-викладацького складу економічного факультету.
Випускників та гостей свята вітали вокалісти, театр-студія «Гердан» та народний ансамбль танцю «Неогалактика». Кращі випускники факультету були відзначені грамотами за вагомий особистий внесок у різні сфери функціонування економічного факультету.