Круглий стіл “Фінансист – успішний підприємець”

Круглий стіл ««Фінансист – успішний підприємець»
26 листопада 2021 р. учасники гуртка відвідали круглий стіл на тему «Фінансист – успішний підприємець», що був організований доцентами кафедри фінансів і кредиту Марусяк Наталією Леонідівною та Маричем Максимом Григоровичем спільно із викладачем І категорії циклової комісії фінансово-економічних дисциплін Семенюк Юліаною Валеріївною Фахового коледжу ЧНУ.

До участі в круглому столі були запрошені Онуфрійчук Олена Михайлівна – засновник та керівник ТОВ «МебліСіті» та Лисак Тетяна Петрівна – засновник та керівник ТОВ «Дебет Кредит Груп» в якому приймали участь студенти спеціальності «Фінанси банківська справа та страхуванні» економічного факультету та студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування» Фахового коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича.
Випускники кафедри фінансів і кредиту, а сьогодні успішні підприємиці поділилися практичним досвідом організації бізнесу, дали цінні та інформативні настанови та поради щодо важливості навчання за обраною спеціальністю з обов’язковими елементами самоосвіти.

Нашими гостями були згадані їх студентські роки навчання на економічному факультеті та запропоновано студентам пройти практичну підготовку на базі їхніх підприємств.