Підсумкове засідання науково-практичного студентського гуртка кафедри фінансів і кредиту «Фінансовий аналітик»

25 травня відбулося підсумкове засідання науково-практичного студентського гуртка  кафедри фінансів і кредиту «Фінансовий аналітик».  Керівник гуртка доцент Марусяк Наталія Леонідівна наголосила на важливості формування студентської наукової спільноти, яка об’єднує здобувачів для наукової роботи. Впродовж року на базі гуртка було проведено ряд круглих столів з фахівцями практиками, що дало змогу розширити  набуті теоретичні знання  практичним досвідом запрошених гостей.

На засіданні були проаналізовані результати роботи гуртка в умовах дистанційного навчання, окреслено наукові перспективні завдання та основні дослідницькі напрямки роботи. Керівником гуртка відмічено найбільш активних студентів, що приймали участь у наукових конференціях та доробки яких надруковано у фахових індексованих наукових виданнях.