В рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу»були організовані зустрічі з практиками, представниками різних сфер бізнесу, фінансово-кредитних установ, органів влади, громадського сектору:

• Оксана Філіпова, співзасновник і керівник компанії «Мультимедіа», член Клубу підприємців Буковини
  • Василь Яворський – кавовий бізнес «Bacara koffee», член клубу CBG
  • Іван Радул – керівник і засновник мережі таборів «WestCamp», туристичний бізнес, член клубу CBG
  • Богдан Трофанюк – Керівник Рекламної кампанії SMM агенція «Горизонт», член клубу CBG
  • Руслан Юрійчук, власник архітектурно-будівельної майстерні «Family House», член клубу CBG
  • Сергій Ткачук – власник і керівник мережі ресторанів «Пан Жа Пан».
  • Валерій Максименко, власник і керівник мережі магазинів одягу і засновником бренду «Papaya», член клубу CBG.
  • Олександр Каланча, виконавчий директор клубу CBG  «Чернівецька бізнес група»
  • Юрій Галін, співвласник і керівник компанії «Brilliant IT»
  • Василь Зазуляк, керівник Будівельної компанії «Водограй» (один із найбільших забудовників нашого міста), член Клубу підприємців Буковини
  • Петро Тоненчук, керівник компанії «Florium.ua». (найбільший в Україні Інтернет-магазин з продажу рослин), член клубу CBG
  • Андрій Кравець – Керівник, СЕО Компанії «Brushme» (найбільший імпортер і виробник картин в Україні, член клубу CBG
  • Звірід Георгій – Director SAGA Soft, National President 2008 of JCI Ukraine, VP International, Chernivtsi IT Cluster,
  • Андрій Клипач – маркетолог, викладач кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку ЧНУ, власник мережі ресторанів Don Gustavo та Ґанок, член клубу CBG.
  • Іван Кисилиця, керівник мережі магазинів туристичного спорядження «Горгани», мотузкових парків «Пролаз» та торгової марки «Їдло»
  • Юрій Пасічник, співвласник та керівник мережі склад-маркетів «ТOR-BA», член клубу CBG
  • Валерій Божко керівник мережі магазинів одягу «BADO» (стильний жіночий та чоловічий одяг), екс гравець студентської збірної України з футболу, член клубу CBG
  • Дмитро Лукенчук, керівник компанії «OZZY», співвласник мережі ресторанів «YOKI» та «П’яте підземелля», член клубу CBG
  • Бечка Олексій, ІТ маркетолог, співзасновник і керівник інтернет магазину ювелірних прикрас Minimal Silver, член клубу CBG
  • Олег Бовкун, співзасновник і керівник компанії: ТОВ «Інночентія» (весільні сукні), а також бізнес у сфері консалтингу та адвокатська діяльність
  • Ольга Карнаух, начальник відділу мікрокредитування Чернівецької філії АТ КБ Ощадбанк, (Все про взаємовідносини банків із малим бізнесом, а також представлення програми «Доступні кредити 5-7-9%»
  • Віталій Гавриш, директор Департаменту розвитку Чернівецької міської ради (Як влада підтримує малий бізнес)
  • Валерій Чалий, керівник компанії «ETG» (бізнес у сфері електронних продажів), член клубу CBG
  • Марина Кирилюк, керівник «Західна Маркетингова Компанія», член Клубу підприємців Буковини
  • Яна Дімітрова, керівник сім’ї ресторанів «Гойра Груп» («Бартка», «Панська гуральня», «New York Street Pizza»)
  • Ігор Юрійчук, керівник компанії Фабрика Тачок” Detex”, член Клубу CBG
  • Олександр Побережний, директор компанії “Наталюкс”, виробник високоякісного українського одягу, член Клубу підприємців Буковини
  • Оксана Лелюк, виконавчий директор Клубу підприємців Буковини, засновниця Фестивалю Маланок, керівник БФ “Кращим Бути”, асоціація туризму Буковини
  • Павло Рудомьотов, керівник компанії “Magnat-Auto”, член клубу CBG
  • Олеся Рудько, співвласник туристичного комплексу «Арніка» та керівник дитячого табору «Freeland camp”
  • Альберт Чаплак, керуючий відділенням АТ КБ Ощадбанк
  • Роман Задорожній, співвласник та керівник консалтингової компанії «Вікторія»
  • Оксана Сірак, керівник приватного підприємства у сфері бухгалтерського обліку й аудиту та консультування з питань оподаткування Партнер І СК
  • Галина Кувілова, керівник відділення АТ «Credit Agricole Bank»,
  • Володимир Воронюк, директор клубу сімейного дозвілля «Буковинська Троя», член Клубу підприємців Буковини,
  • Ірина Борець, начальник Базового відділення АТ Райффайзен Банк Аваль у м. Чернівці.
  • Андрій Круглянко, менеджер, консалтингово-аутсорсингова компанія “Вікторія”, к.е.н., доцент ЧТЕІ КНТЕУ.
  • Роман Жебчук, к.е.н., Краківський університет (Польща), ЧНУ ім. Ю. Федьковича, управління бізнес-проєктами.
  • Олексій Мосін, співзасновник та керівник компанії ТОВ «Букнанотех», співзасновник навчального центру робототехніки «Ботеон»,
  • Валерій Галан, засновник декількох туристичних компаній, засновник музею “Становлення української нації” та музею “Львів Стародавній”, ресторатор, засновник міжнародної федерації карате-до Сін-Сьобу (7 дан), заслужений тренер України.
  • Віктор Скрипник, співзасновник туристичних компаній «Мигово», «Сонячна долина», «Козацький хутір» та ін., голова федерації спортивного туризму в Чернівецькій області.
  • Дмитро Євчук, власник і керівник компанії “Ековатт” (продаж та будівництво сонячних електростанцій), член клубу CBG.

Тематика зустрічей: Як організувати власний бізнес, поради початківцям. Обговорювались питання пов’язані із бізнес-плануванням, специфікою менеджменту та маркетингу у малому бізнесі, взаємовідносин бізнесу із фінансово-кредитним сектором та громадськими й державними інституціями. Також цікавими були розповіді спікерів про історією власного успіху.

Велика подяка нашим спікерам за співпрацю, підтримку студентів та підтримку даного проекту!