6-7 квітня 2021 року студент 3 курсу освітньої програми “Фінанси, банківська справа та страхування” економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  Нікіфоров Петро Станіславович, взяв участь у П турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціалізації “Фінанси і кредит”, який був проведений на базі Західноукраїнського національного університету, науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Третякова Олена Василівна.

Цього року на Конкурс було подано 129 робіт 160 авторів із 56 закладів вищої освіти України. За результатами 1 етапу – рецензування робіт галузевою конкурсною комісією, було відібрано для участі у 2 етапі 39 робіт 40 авторів.

За результатами онлайн-захисту наукових робіт студент 3 курсу, спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Нікіфоров Петро Станіславович став переможцем і отримав диплом II ступеню у секції “Фінанси і кредит”.

Щиро вітаємо Нікіфорова Петра Станіславовича та наукового керівника к.е.н., доц. Третякову Олену Василівну з перемогою та бажаємо подальших досягнень та нових перемог!

Вітаємо!!!

Галерея