Зустріч студентів фінансистів із фахівцем-практиком у сфері фінансів і банківської справи

17.11.2021 р. для студентів 5 курсу спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича викладачем кафедри фінансів і кредиту к.е.н., доцентом Третяковою О.В. була організована та проведена зустріч із Начальником Чернівецького регіонального відділення АТ “Банк інвестицій та заощаджень” Стужуком Олексієм Григоровичем, який є випускником кафедри та одним з найкращих студентів нашої спеціальності.

Тема зустрічі:” Сучасні банківські послуги та операції”. Банківські послуги відіграють важливу роль в кредитно-фінансовій системі держави. Сьогодні на ринку фінансових послуг загострюється інтенсивна конкурентна боротьба за клієнта, тому всі банківські установи ретельно працюють над створенням нових інноваційних, доступних, якісних, ефективних банківських послуг.

Місія АТ “Банку інвестицій та заощаджень” полягає в наданні якісного інноваційного та професійного банківського обслуговування своїм клієнтам, що зробить населення заможним, підприємства – конкурентоспроможними та прибутковими, а економіку України – процвітаючою та стабільно-зростаючою.

Цінності банку – основа роботи банку, це орієнтири, які допомагають приймати правильні рішення: клієнтоорієнтованість, стабільність, комфорт та довіра, професіоналізм і інноваційність, на чому наголосив Стужук Олексій Григорович.

Дякуємо Олексію Григоровичу за змістовну і корисну розповідь. Підсумок нашої зустрічі – спілкування було цікаве, плідне і результативне.