Студенти та викладачі кафедри фінансів і кредиту як завжди почали семестр не тільки з навчання. Всі підкорюють Говерлу, а ми водоспад «Женецький Гук» та Буковель. 14 вересня 2019 року викладачем Марусяк Н. Л була організована поїздка для студентів нашої спеціальності у дивовижні Карпати, Яремчу, Татарів та Буковель. До неї приєдналися викладачі нашої кафедри Саїнчук Н. В., Третьякова О. В., Ткачук І. Я. та викладачі інших кафедр. Гарний настрій, багато вражень та позитивних емоцій сприяють подальшому успішному навчанню наших студентів.

А ви каталися на яхті по Дністру до Бакоти? Викладачем кафедри Марусяк Н. Л. 8 червня 2019 року була організована поїздка, що включала прогулянку на яхті по Дністру із відвідуванням Бакотського скельно-печерного монастиря та екскурсію до «Шишкових пагорбів». Студенти та викладачі були враженні дивовижною красою нашого краю та отримали масу позитивних емоцій.

Наші студенти добре навчаються та гарно відпочивають. У вихідний 9 травня 2019 року Марусяк Н. Л. була організована поїздка у Румунію. Викладі та студенти відпочивали з користю, вивчали історію та економічні передумови розвитку сусідньої країни. Місто Тигру-Нямц та фортеця Нямц, найглибший каньон Румунії «Біказ», мальовниче гірське «Червоне озеро» нікого не залишили байдужим.

Наші студенти не тільки відкриті до нових знань, а із захопленням відкривають для себе нові міста. Студенти 1,2,3,4 та 5 курсів кафедри «Фінанси і кредит» з викладачами Наталією Марусяк, Наталією Саінчук та Олексієм Крупеем 10 листопада 2018 року відвідали місто Ясси у сусідній Румунії. Подорож була цікава, пізнавальна, захоплююча та весела. Такі подорожі допомагають згуртовуватися студентам різних курсів та відчувати себе частиною однієї великої команди.