Студенти та викладачі кафедри фінансів і кредиту як завжди почали семестр не тільки з навчання. Всі підкорюють Говерлу, а ми водоспад «Женецький Гук» та Буковель. 14 вересня 2019 року викладачем Марусяк Н. Л була організована поїздка для студентів нашої спеціальності у дивовижні Карпати, Яремчу, Татарів та Буковель. До неї приєдналися викладачі нашої кафедри Саїнчук Н. В., Третьякова О. В., Ткачук І. Я. та викладачі інших кафедр. Гарний настрій, багато вражень та позитивних емоцій сприяють подальшому успішному навчанню наших студентів.

А ви каталися на яхті по Дністру до Бакоти? Викладачем кафедри Марусяк Н. Л. 8 червня 2019 року була організована поїздка, що включала прогулянку на яхті по Дністру із відвідуванням Бакотського скельно-печерного монастиря та екскурсію до «Шишкових пагорбів». Студенти та викладачі були враженні дивовижною красою нашого краю та отримали масу позитивних емоцій.

Наші студенти добре навчаються та гарно відпочивають. У вихідний 9 травня 2019 року Марусяк Н. Л. була організована поїздка у Румунію. Викладі та студенти відпочивали з користю, вивчали історію та економічні передумови розвитку сусідньої країни. Місто Тигру-Нямц та фортеця Нямц, найглибший каньон Румунії «Біказ», мальовниче гірське «Червоне озеро» нікого не залишили байдужим.

Наші студенти не тільки відкриті до нових знань, а із захопленням відкривають для себе нові міста. Студенти 1,2,3,4 та 5 курсів кафедри «Фінанси і кредит» з викладачами Наталією Марусяк, Наталією Саінчук та Олексієм Крупеем 10 листопада 2018 року відвідали місто Ясси у сусідній Румунії. Подорож була цікава, пізнавальна, захоплююча та весела. Такі подорожі допомагають згуртовуватися студентам різних курсів та відчувати себе частиною однієї великої команди.

1. Екскурсії студентів та викладачів економічного факультету до:
  • садиби-музею Тараса Шевченка та Тарасової (Чернечої) гори в Каневі,
  • Козацької столиці Чигирин (Резиденція і музей Богдана Хмельницького, бастіон Петра Дорошенка) та церкви у селі Суботові,
  • Холодного Яру і Матронинського Свято-Троїцького монастиря (обитель козацтва та Гайдамацького руху),
  • Національного дендрологічного парку “Софіївка” та Буцького каньйону.

2. Екскурсія студентів до етнографічного центру та майстерні-світлиці народних ремесел та декоративно-ужиткового мистецтва
3. Зустріч (літературний вечір) студентів економічного факультету з Іванною Стеф’юк літературознавцем, етнографом, членом Національної спілки письменників України.
4. Екскурсія студентів до Музею Юрія Федьковича,
5. Проведення Футбольного турніру – «Кубок Фінансиста», за участю викладачів та студентів ВНЗ Чернівецької області
6 Екскурсії студентів до музею Трипільської культури, клубу сімейного дозвілля «Буковинська Троя», городище Черн та Іоанно-Богословського Хрещатинського монастиря.
7. Екскурсія студентів до Центру культури “Вернісаж”, відвідування виставки картин Заслуженого художника України Андрія Холоменюка в поєднанні із виставкою лицарських обладунків.
8. Участь в презентації проекту «Лікбез історичний фронт» у ЧНУ ім. Ю. Федьковича
9. Лекції за участю голови ВО «Свобода» О. Тягнибока для студентів та викладачів економічного факультету на тему: «Економічний націоналізм».
10. Ділові екскурсії для студентів та викладачів економічного факультету до:
  • управління Національного банку України у Чернівецькій області,
  • Центру біржових технологій,
  • відділення АТ «Credit Agricole Bank» у Чернівецькій області,
  • управління АТ  КБ «Приватбанк» у Чернівецькій області,
  • Департаменту Фінансів Чернівецької ОДА;
  • Головного управління ДФС у Чернівецькій області.