Підвищення кваліфікації “Академічна доброчесність в університеті”

Доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Ірина Никифорак успішно пройшла курс підвищення кваліфікації “Академічна доброчесність в університеті”, який розроблено за сприяння Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Міжнародного фонду Відродження та ELibUkr.

Детальніше

Відбулись інформаційні збори для студентів щодо змісту етичних академічних норм та проблем їх досягнення

28 травня 2021 року відбулись інформаційні збори для студентів 1 року навчання бакалаврату та магістратури спеціальності 071 “Облік і оподаткування” щодо змісту етичних академічних норм та проблем їх досягнення.

Детальніше

Спрощена система оподаткування. Основні поняття. Адаптація в сучасних умовах

12 травня 2021 року в 9.50 в рамках вибіркової дисципліни «Облік і оподаткування фізичних осіб» для студентів 2-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» та «Менеджмент та адміністрування» відбулася зустріч з бухгалтером ТОВ «СВ Шина» Паленчук Мар’яною Антонівною (@mvp_accounting), а також вона надає бухгалтерські послуги по всій Україні.

Детальніше

Була проведена панельна дискусія “Майбутнє спеціальності облік і оподаткування. Відверта розмова про професію”

Відбулась важлива подія для розвитку спеціальності «Облік і оподаткування». Кафедрою «Обліку, аналізу і аудиту» проведена панельна дискусія “Майбутнє спеціальності облік і оподаткування. Відверта розмова про професію”.

Детальніше

Фізичні особи – підприємці (практичні ситуації в роботі бухгалтера)

6 травня 2021 року в 11.30 в рамках дисципліни «Облік і оподаткування фізичних осіб» для студентів 3-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відбулася зустріч з випускницею 2014 року кафедри обліку, аналізу та аудиту Чорною Галиною Вікторівною (@gabo_consulting), яка надає бухгалтерські послуги по всій Україні.

Детальніше

Обговорення освітніх програм «Облік і оподаткування»

На розширеному засіданні кафедри обліку, аналізу і аудиту від 23 березня 2021 року активно обговорювалися оприлюднені на сайті проекти освітньо-професійних програм «Облік і оподаткування» освітніх рівнів «Бакалавр» та «Магістр», де враховано пропозиції активного студентства, випускників та роботодавців.

Детальніше

Вітаємо зі вступом

Дорогі першокурсники та студенти скороченої форми навчання кафедри «Обліку, аналізу і аудиту»! Ви зробили важливий в житті крок і вступили на першу сходинку, що веде до отримання вищої освіти.

Детальніше

ЗНО для магістрів: вхід в електронний кабінет

Щоб дізнатися місце і час проведення екзаменаційного випробування з іноземної мови для магістрів, потрібно зайти в “Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”. Доступ до нього – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Детальніше